Gayeleri Olmayanlar Başarıdan Uzak Yaşarlar

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eki 2016
Mesajlar
929
Çözümler
4
Tepki puanı
273
Puanları
63
Yaş
41
Konum
İzmir
Web Sitesi
sapofis.com
Kullandığınız SAP Modülleri
  1. SAP MM
  2. SAP PP
Katılım Bölgesi
  1. İzmir
Hayattan ne istediğinizi bilmelisiniz, en azından neyi istemediğinizi bilmelisiniz. Çok çalışmanın, sürekli hareket halinde olmanın başarı getireceğine inanan insanlar vardır. Buna rağmen başarı, her zaman bu insanlarla birlikte değildir. Çalışmak ve sürekli hareket, kişiyi olumlu sonuçlara götürmelidir. Bu gerçekleşemiyorsa şayet, şu iki soruyu cevaplamalısınız:

- Çok çalışıyorum; ancak gerçekten etkili çalıştığımı söyleyebilir miyim?
- Sürekli hareketle zaman zaman enerjimi boşa mı harcıyorum?

Önemli olan çok çalışmak değil, etkili çalışmaktır. Başarıya ve hedeflere ulaşmak, çaba sarf etmeyi gerektirir. Çaba sarf etmek için de deneme cesareti gerekir. İnsanlar çoğu zaman başarısızlığa uğrarım korkusuyla denemekten alıkoyarlar kendilerini.

Bu korku sonucunda, bulundukları konumu kabullenir ve gayeleri olan mutluluktan, başarıdan uzak yaşarlar.

Peki bu yazıyı yazmadan önce Sapofis Türkiye olarak bizim gayemiz neydi?

Tüm sosyal paylaşım alanlarının, çeşitli sitelerin , marketlerin , grupların , derneklerin gayesiz kurulması söz konusu değildir mutlaka bir amaca yönelik ışık tutmayı hedef almışlardır. Sapofis.com olarak bizlerinde gayesi sizlerle birlikte SAP Yazılımı odaklı yurdumuzun dört bir yanından insanlara ulaşmak ve bu insanların , yani sizlerin bu konudaki bilgi birikimlerinizi paylaşmanıza, düzenlenecek ücretsiz eğitimlere imza atmanıza, yaşanan sorunları birlikte daha kolay çözeceğimizin kavramını aşılamaya ön ayak olmaktı.

SAP Global forum üzerinde (http://www.sapforum.tv) Mart Ayında; paylaşılan bir yazıyı size aktarıyoruz;

QWYpPr.png


Halit Bey'e güzel yorumları için tekrar teşekkür ederek, Global adreslerin bulunduğu bu yorumda Türkiye'den bu listeye girebilmiş olmak bizi mutlu etti.
Gayemiz için paylaşımlarımıza devam edeceğimizi bilmenizi isteriz.

“ Bilgi paylaşıldıkça değer kazanır” sözünü hatırlatarak aramızda bulunduğunuz ve bizlere destek olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.

"İnsan nereye gideceğini bilmezse, çok ileri gidemez" Goethe
 
Üst