Neler Yeni
Hoş Geldiniz,

SAPOfis Türkiye üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına üye olunuz. Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

MİNİSAP Konusunda Destek ?

Konu Kategorisi
MAN Production Planning (PP)
Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

BYKARA

Kayıtlı Üye
Merhaba ,

Herhangi bir dahili ağa vpn vs. kullanmadan (iş ortamına dahil olmadan) EVDEN kullanabileceğimiz MINISAP uygulamasını tedarik ve kurulumu hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlardan yardım ve yönlendirme alabilir miyiz?

online farklı bir uygulama varsa o da olur kullanım amacım "modüller bazında ekranlardaki trikler" başlıklı videolar hazırlamayı düşünüyorum.

teşekkürler,

BYKARA

Kayıtlı Üye
Merhaba ,

Herhangi bir dahili ağa vpn vs. kullanmadan (iş ortamına dahil olmadan) EVDEN kullanabileceğimiz MINISAP uygulamasını tedarik ve kurulumu hakkında bilgisi ve deneyimi olan arkadaşlardan yardım ve yönlendirme alabilir miyiz?

online farklı bir uygulama varsa o da olur kullanım amacım "modüller bazında ekranlardaki trikler" başlıklı videolar hazırlamayı düşünüyorum.

teşekkürler,
Herhangi bir gelişme veya bu konu hakkında uzman bir arkadaşımız forumda mevcut mu ?
teşekkürler,

cangrkmcan

Kayıtlı Üye
Merhaba ,
isterseniz aşağıdaki link üzerinden adımları izleyerek kurulum yapabilirsiniz.