Sorun Cevaplayalım

İşinizle ilgili öngörüler edinin, gerçek zamanlı bilgilere göre karar alın.

SAP Eğitim ve Sertifika Dönemleri

Uzmanlığınızı ve deneyiminizi SAP çözümleri kullanarak tasdik edin.

Çözüm Ekibi Başvurusu

Kullanıcılara hızlı ve pratik çözümler üreterek görev almak isteyenler.

MM- Modülü Kritik Tablolar

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Kayıtlı Üye
Kullandığınız SAP Modülleri
  1. SAP MM
  2. SAP PP
Katılım Bölgesi
  1. İzmir
Kod:
A501 Fiyatlandırma A501 için koşul tablosu EBAN Satınalma talebi EBKN Satınalma talebi hesap tayini EINA Satınalma bilgi kaydı-genel veriler EINE Satınalma bilgi kaydı-Satınalma organizasyonu verileri EKAB Çağrılı sipariş dokümantasyonu EKBE Satınalma belgesi tarihçesi EKET Teslimat planı termin satırları EKKN Satınalma belgesinde hesap tayini EKKO Satınalma belge başlığı EKPO Satınalma belge kalemi IKPF Fiziksel envanter belgesi belge başlığı ISEG Fiziksel envanter belgesi kalemleri LFA1 Satıcı ana verileri (genel bölüm) LFB1 Satıcı ana verileri (şirket kodu) MAKT Malzeme kısa metinleri MARA Genel malzeme verileri MARC Malzeme için üretim yeri verileri MARD Malzeme depo yeri verileri MAST Malzeme – Ürün ağacı bağlantısı MBEW Malzeme değerlemesi MKPF Malzeme belgesi belge başlığı MOFF Halen açık olan malzeme kayıtları MSEG Malzeme belge bölümü MVER Malzeme tüketimleri MVKE Malzeme için satış verileri NRIV Numara alanları aralığı RESB Rezervasyon/ikincil ihtiyaç RKPF Rezervasyon belge başlığı T023 Mal grupları T024 Satınalma grupları T156 Hareket türü T157H Hareket türü için yardım metinleri T161T Satınalma belge türleri için metinler

nykorkmaz

Kayıtlı Üye
Kullandığınız SAP Modülleri
  1. SAP MM
  2. SAP PP
  3. SAP SD
  4. SAP BW
  5. SAP WM
  6. SAP ABAP
Katılım Bölgesi
  1. İstanbul
Teşekkürler.