SAP BW Çözümleri

İpek DİNÇ

Çözüm Ekibi
Kayıtlı Üye
Katılım
13 Eki 2016
Mesajlar
6
Tepki puanı
4
Puanları
3
Yaş
39
Konum
İzmir
Kullandığınız SAP Modülleri
  1. SAP MM
  2. SAP ABAP
Katılım Bölgesi
  1. İzmir
SAP BW çözümleri, veriyi bilgiye bilgiyi aksiyonlara dönüştürerek, işletmelerin doğru zamanlarda doğru adımlar atmalarını, stratejik ve taktiksel kararları doğru verebilmelerini ve globalleşen pazarda rekabet avantajı elde edebilmelerini sağlar. Bu çözümlerle kurumlar,konsolide edilmiş, doğru, gerçek zamanlı ve çok boyutlu verileri; farklı kırılımlarda ve zamanında kullanarak proaktif bir şekilde yönetilebilirler. SAP iş zekâsı çözümleri bilgiyi yönetme, entegre etme, analiz yapma ve kullanmayı sağlayacak araçlar sunar.

SAP BW Çözümleri
Veri Transferi Dönüştürülmesi
Veri Dağıtımı
Veri Ambarı Yönetimi
İş Planlaması ve Simülasyonu
İş Zekâsı Entegre Planlama
Strateji Yönetimi ve Kurumsal Karne Yönetimi
Konsolidasyon

SAP iş zekâsı çözümlerinin yetenekleri
İşletmelerin farklı sistemlerdeki verilerini tek bir platformda depolamak ve yönetmek,
Veriyi bilgiye dönüştürerek işletmeleri zamanında karar alma noktasında desteklemek,
En iyi sektörel iş uygulamaları ile hızlı projeler gerçekleştirmek,
Karar vericilere, bilgiye ulaşmak için tek bir araç ve ortam sunmak,
Kurum performansını ölçmek ve yönetmek,
Sürekli gelişmeyi desteklemek için simülatif ortam yaratmak,
Entegre bütçe çözümleri sunmak.

SAP BW Raporlama Araçları

Query Designer Data warehouse sisteminiz üzerinde bulundurduğunuz veri kümelerini, kullanıcı dostu arayüzü yardımı ile hızlı ve kolay bir şekilde stratejik raporlara dönüştürebilirsiniz.

Bex Analyzer Raporlarınızı Excel platformunda görüntüleyebilir ve bu platformun tüm özelliklerini raporlarınıza uygulayabilirsiniz. Excel ile tabloladığınız ve görselleştirdiğiniz raporlarınızı tek bir tıklama ile veri tabanınızdan güncelleyebilirsiniz.

Web Application DesignerQuery Designer ile oluşturduğunuz raporlarınızı entegre web uygulamalarına dönüştürebilir, web uygulamalarında sık kullanılan filtre panelleri , dropdown list, check-box, combo-box, menü gibi birçok web öğesi ile raporları zengin ve estetik web uygulamalarına dönüştürebilir, verilerinizi arzu ettiğiniz filtre düzeyine indirgeyebilir, anında farklı tiplerde grafiklerle desteklenmiş özet veya detay tablolar elde edebilirsiniz.

Report Designer Data warehouse sisteminiz üzerindeki veri kümeleriniz ile tasarladığınız sorgularınızı, formatlanmış raporlar olarak dökümante ederken görsel özelliklerini arttırabilir, PDF çıktılarını anında alabilir ve paylaşabilirsiniz.

Visual Composer NetWeaver 2004 ile gelen BI entegrasyon aracı olan Visual Composer ile kurumsal raporlarınızı flash destekli dashboard’lar halinde alabilirsiniz. Bu verilerinizi çok daha kolay ve etkileşimli bir şekilde analitik uygulamalara dönüştürebilirsiniz.

Information Broadcasting Raporlarınızı periyodik olarak portale ya da ilgili kişilere istenilen formatlarda mail olarak yayınlayabilirsiniz. Böylece kurum içi işbirliği, katılım, geri bildirim ve karar alma performansınızı artırabilirsiniz.

BEx Web Analyzer Raporlarınızı web platformunda görüntüleyebilir, web analyzer‘ın güçlü analiz imkânlarından faydalanabilir ve bunları paylaşabilirsiniz.
 
Üst