Neler Yeni
Hos Geldiniz,

SAPOfis Türkiye üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına üye olunuz. Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

BİLGİ Sap Gui Kurulumu

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Mobil Onaylı
Web Sitesi
sapofis.com
SAP GUI kurulum sürecine ilişkin adımları kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda sizlere aktarmak istedik.

İlk olarak kurulum süreci öncesi aşağıdaki bağlantı üzerinden kurulum için gerekli yükleme dosyalarını hazırlamanız gerekiyor.

SAP GUI - 7.50 - Windows 32 / 64 Bit : SAP GUI 7.50 Download for Windows

İndirdiğimiz dosyaları .zip yada .rar uzantı desteğine sahip ek uygulamalar ile bir klasör içerisine çıkarın.

Sap Gui Kurulumu

Çıkarma süreci tamamlanıncaya kadar bekleyin.

Sap Gui Kurulumu

Ayrıştırma işlemi tamamlandığı kurulum dosyalarımızı içeren klasör içeriği aşağıdaki şekilde görünecektir.

Sap Gui Kurulumu

Buraya kadar adımları tamamladığımıza göre artık kurulum sürecine başlayabiliriz.

PRES1 klasörüne içerisine giriş yaparak GUI klasörüne giriyoruz.

Sap Gui Kurulumu

Yükleme sürecine ilişkin yönergelerin başlaması için, WINDOWS klasöründen sistemimize uygun olan bit değerine göre klasör girişini seçiyoruz

32 / 64 BIT
Biz kurulum aşamasına 32 bit ile devam ediyoruz.

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

Sap Gui Kurulumu

neocan

Kayıtlı Üye
Yeni kullanmaya başlayan biri olarak gayet açık bir kurulum olmuş hemen deniyorum teşekkürler emeklerine.

Eser

Kayıtlı Üye
Merhaba ovunc bey ben kurulumu hepsini yapiyorum ancak son asamada log on yaptigimda sistem hata veriyor
Partner 3200 not reached diye bir hata veriyor server id ve instance number yanlosmi giriyorum acaba lutfen yardim edin

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Mobil Onaylı
Web Sitesi
sapofis.com
Merhaba ovunc bey ben kurulumu hepsini yapiyorum ancak son asamada log on yaptigimda sistem hata veriyor
Partner 3200 not reached diye bir hata veriyor server id ve instance number yanlosmi giriyorum acaba lutfen yardim edin
Merhabalar,
Server bilgileriniz hatalı.

Eser

Kayıtlı Üye
Nasil duzeltecem gunlerdir ugrasiyorum lutfen yardim edin .
Bana baska bir kurulum dosyasi icinde server bilfisi system id si olan bir sap gui gonderir misiniz rica etsem bi turlu kuramadim .
Mail adresim [email protected]

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Mobil Onaylı
Web Sitesi
sapofis.com
Nasil duzeltecem sistem tn ve diger bilgileri nerden alacam bana icinde bu bilgileri rahatlikla bulabilecegim bir kurulum dosyasi gonderir misiniz
SAPGui kurulumu tek başına işe yaramaz sizin bir Database ve onun üzerinde tanımlı bir kullanıcı hesabına ihtiyacınız var.
MINISAP uygulamalarını tercih edin.

Eser

Kayıtlı Üye
SAPGui kurulumu tek başına işe yaramaz sizin bir Database ve onun üzerinde tanımlı bir kullanıcı hesabına ihtiyacınız var.
MINISAP uygulamalarını tercih edin.
Sap nin arayuzunu kullanmayi ogrenmek istiyorum? Minisap ı nerden indirebilirim ve minisap dediginz nedir ara yuzleri sapgui ile ayni mi indirebilecegim bir link verir misiniz ? Bir de minisap indirirsem ayni sorunla karsilasmaz miyim
Ek olarak siteniz cok guzel ve faydali elinize saglik (uyelerin sorularina hemen cevap vermenizde ayrica sevindirici)

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Mobil Onaylı
Web Sitesi
sapofis.com
MINISAP ile tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz, deneme sürümü ve kurulumu ile ilgili bilgilendirmeyi bu akşam bir konu açıp nasıl yapabiliceğinizi anlatırım.
Güzel yorumunuz içinde ek olarak teşekkürler.

Eser

Kayıtlı Üye
Oo super sabirsizlikla bekliyoruz . Video seklinde olursa daha anlasilir olur diye dusunuyorum .birde sap ile ilgili kullanim ile ilgili sorum olursa size mesaj atabilir miyim tesekkurler iyi calismalar