Neler Yeni
Hoş Geldiniz,

SAPOfis Türkiye üzerinde yer alan içeriklere erişim sağlayabilmek, projelerinizde karşılaştığınız sorunlara birlikte çözüm üretebilmek adına üye olunuz. Unutmayalım ki, bilgi paylaşıldıkça değer kazanır.

YANITLANDI Sap parallel processing

Kullanıcı Değerlendirmesi
5.00 Oylama

AYGUN

Kayıtlı Üye
Katılım
11 Tem 2018
Mesajlar
6
Beğeniler
2
Puanları
3
Yaş
28
#1
Merhabalar,

Eski çalıştığım firmada paralel proses kullanıyordu ve neredeyse 1 güne yakın süren programları çalıştırmak sadece 2-3 saat sürüyordu. Şimdi yeni şirketimi de böyle bir uyarlama yaptırmayı düşünüyorum. Bunu için ne gereklidir biz yapabilir miyiz ? Konuyla ilgili bilgi ve tecrübelerinizi rica ederim. Kolay gelsin.
 

Övünç DİNÇ

Çözüm Ekibi
Kayıtlı Üye
Katılım
8 Eki 2016
Mesajlar
886
Beğeniler
201
Puanları
43
Yaş
36
Konum
İzmir
Web Sitesi
sapofis.com
#2
Özellikle büyük hacimli veriye sahip müşterilerde, arka plan işleme sisteminde (malzeme planlama çalışmaları gibi) geleneksel olarak çalışan bazı SAP raporları saatler süren çalışma sürelerine sahip olabilir.
Bu tür işleri, kısa sürelerde efektif şekilde çözümlemek adıma Sap Parallel Processing kullanılır.

Fakat bu süreç doğru yönetilmeli ve uzman bir ekipten destek alarak altyapınızı kurgulamanızı öneririm, zira sistem üzerinde her süreç paralel yönetime uygun değildir.

Benim tavsiyem, ACRON Bilişim ile iletişime geçebilirsiniz. Konuya Uzman bir danışman önerisi isterseniz,
Cem ATALAY - İş Zekası Danışmanı.

Kullanıcıların sistem üzerinde bu tarz uyarlamaların için kodlama yapmaları pek olağan değildir. Yukarıda belirttiğim firma reklam olarak algılanmasın konusunda uzman ve destek verecek sağlam bir ekiple bu yolculuğa başmak firmanız açısından en sağlıklısıdır.

Saygılarımla,

Övünç
 
Üst